Міцний крафт-папір паперу щільністю 120грам/м.кв. – ось основний ресурс для виготовлення наших крафт-пакетів. 

У нас напівручна збірка пакетів, що гарантує якість виробу й додає любові у процесі його складання. 

В асортименті є 3 різних видів ручок до пакетів: 

  • паперові кручені ручки - виготовлені у вигляді паперового шпагату шляхом скручування, що надає їм особливу міцність та еластичність. 

Паперові ручки виготовлені з того ж крафт-паперу, що й пакет, міцно кріпляться за допомогою клею до верхнього краю пакету. Це робить наш крафт-пакет дуже міцним та зносостійким. Він витримує мінімум 5 кілограмів.

  • поліпропіленові шнурки - виготовлені з поліпропіленового волокна (пластик), міцні та довговічні, діаметр 5мм.

 Шнур має серцевину, що робить його, ще більш міцним та не дає витягуватись. Також ручки додатково укріплюються картонною вставкою. Це дозволяє витримувати більшу вагу. 

  • шпагат  — це натуральний, екологічний кручений джгутовий шпагат 3-х прядний, міцний та довговічний, діаметром 5мм.

Ручки також укріплюються картонними вставками. Пакети зі шпагатом мають оригінальний вигляд у вінтажному стилі. (Наразі вінтаж – у тренді)

Крафт-пакети широко використовують для пакування будь-чого в магазинах: взуття, одяг, косметика, аксесуари, продукти харчування, рекламні матеріали та вироби hand made. 

Такі пакети чудово підкреслюють оригінальність та натуральність ваших товарів (виробів), а також підкреслять вашу турботу про навколишнє середовище. 

Важливо те, що наші крафт пакети мають привабливий зовнішній вигляд і приємні тактильні відчуття. Такі деталі залишають гарні спогади про покупку  для ваших клієнтів або для ваших близьких, яким ви зробили подарунок. 

Майстерня «Куб» пропонує паперові крафт-пакети з ручками з коричневого та білого крафт-паперу. Ми пропонуємо широкий вибір готових паперових пакетів з ручками від самого маленького розміру (17х12х4см) до найбільшого (40х33х16см). 

Саме тому стилізувати пакування під ваш бренд або подарунок – легко. 

Ціни

З цінами на готові паперові пакети ви можете ознайомитися на цьому сайті. Ціна пакету залежить від розміру, кольору, кількості, виду ручок та наявності друку для вашого бренду.

Доставка і точки продажу

Готові паперові пакети завжди можна купити зі складу в м. Хмельницькому (мінімальний тираж 20шт). 

А також ми відправляємо пакети по всій Україні з Новою Поштою – для нас немає меж!

Логотип вашої компанії

Щоб підкреслити оригінальність та впізнаваність вашого бренду ви можете замовити у нас паперові пакети з логотипом вашої компанії. Друк логотипу наноситься за допомогою цифрового друку (малі пакети) та шовкографії (великі пакети). Мінімальний тираж — 20шт.

Наші консультанти з радістю допоможуть вам зробити правильний вибір та розкажуть про всі деталі. Наші консультанти з радістю допоможуть вам зробити правильний вибір та розкажуть про всі деталі.  Звертайтеся в онлайн-чат або замовляйте дзвінок.